VİZYONUMUZ

Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimiz için vazgeçilemez iş ortağı, OMS TEMA Sektördeki Tüm Web siteler ve kurumlar için ilk akla gelen hizmet kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, WordPress temalar konusunda uzman çalışanlarımızla hızlı, ekonomik ve öncü, kaliteli ve sürekli 7/24 hizmet sağlamaktır.

STRATEJİLERİMİZ

Operasyonel mükemmeliyet, hızlı, esnek ve dinamik yönetilebilir yapı, özel durumlara özel çözümler üretebilmek, açık ve şeffaf bir iletişim, yaratıcılık ve başarı.

OMS TEMA HAKKIMIZDA

OMS TEMA Unvanıyla 2012 yılında faaliyete başlayan ve çok kısa sürede yakaladığı başarı grafiği ile sektörde aranan bir wordpress tema merkezi haline gelen firmamız; Web alanında dinamik ve kolay yönetilebilir e-ticaret, kurumsal, sağlık, dekorasyon, haber ve tüm web sitesi tanıtım alanlarına işinize ve her kategoriye uygun wordpress temalar hazırlar.

Ayrıca web alanında tüm projelendirme hizmetleri, seo danışmanlık ve wordpress özel grafik tasarım hizmetleri sunar. Firmamız Türkiye’de bir ilk olan 7/24 SEO Ustası hizmeti ve WordPress tema desteği ile web alanında uygulama geliştirme faaliyeti göstermektedir.
Oms Grup olarak müşteri memnuniyeti ile daima müşterilerimizin yanında yer alıyoruz tüm ihtiyaçlarınıza hitaben kusursuz, kullanıcı memnuniyetine yönelik Web, Hosting, SEO, WordPress hizmetleri sunar.

OMS GRUBU İNTERAKTİF